Šavnica (863 m), 21.12.2025

Tako nenaraven mi je letos ta krismas in nju jer hajp. A lahko prosim samo mirno zdrsnem v mesec januar... S prazničnostjo, ki je samo moja in ki jo ovijajo megle, tako da jo vidijo le tisti, ki so mi blizu. Skupaj bomo našli sonce, ki sije za nas, ki smo šli na pot.








Ni komentarjev:

Objavite komentar

Koča na Pesniku (1101 m) - Ribniška koča (1507 m), 6.6.2026 (Koroška pl. pot)

Bil je vikend, ki smo ga preživeli na Ribnici na Pohorju in v soboto sem si morala vzeti čas za še en delček Koroške pl. poti (KPP), ki gre ...